• ارائه دهنده تجهیزات حفاظت در برابر صاعقه
  • سیـستـم هـای ارتـیـنـگ و جوش احتـراقـی
  • اعـلام و اطفاء حـریـق -آنتـن و دیجیتـال مرکـزی
فارسی
English
امروز : دوشنبه ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۱
تاریخچه شرکت

شرکت ‌‌ایمن برق تبریز  در سال 1381 در شهر تبریز تاسیس گردید. زمینه فعالیت ‌این شرکت عبارتند از فروش ، نصب و تهیه خدمات فنی برای سیستم‌های صاعقه گیر - سیستم اعلام و اطفاء حریق و ارتینگ، ارستر و سایر سیستم‌های  ‌ایمنی مربوطه‌‌ می‌باشد.
در‌این مدت کوتاه از زمان تاسیس‌‌‌این شرکت بعنوان مرکز عمده و پیشرو در تولید و عرضه سیستم‌‌های اعلام و اطفاء حریق، صاعقه گیر و ارتینگ در آمده است.

رمز موفقیت و پیشرفت ‌این شرکت در زمینه‌ی فعالیت خود عبارتند از‌ اینکه شرکت‌‌ ‌ایمن برق بهترین تولیدات را که همراه پشتیبانی و خدمات موثر پس از فروش‌‌ می‌باشد ارائه‌‌ می‌دهد.
شرکت‌ ایمن برق پیوسته سعی‌‌ می‌کند که کیفیت را با ظرافت و دقت در تولیدات خود همراه سازد.‌‌ ‌این شرکت با پیشرفت خود پیوسته مدلهای جدید در زمینه‌ی سیستم‌های صاعقه گیر، سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق، ارت و ارستر به بازار عرضه‌‌ می‌ نماید.

می توان با اطمینان بیان کرد که با استفاده و نصب هر یک از تجهیزات و تولیدات‌‌‌این شرکت در محل زندگی و یا محل کار خود شما از خطرات آتش سوزی و صاعقه در امان مانده و خواهید توانست محیط زندگی خود را به محل امنی تبدیل نمائید.
 
اطلاعات تماس
آدرس : تبریز - خیابان فردوسی پاساژ آذربایجان طبقه اول واحد 20
تلفن : 04135549443 - 04135566139
فکس : 04135549830
پست الکترونیکی : ImenBargTabriz@gmail.com
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت ایمن برق تبریز‌‌ می‌باشد.
شرکت ایمن برق تبریزimenbargh.irimenbargh.ir - هئثدذشقلا.هق - صصص.هئثدذشقلا.هق